Kaina ir įrengimas

Kaina

 

Maisto priekabos kaina susideda iš kelių dalių, vienos pastovios dalies ir dviejų kintamų dalių. Pastovi dalis tai yra priekabos kaina, kuri susideda: 7000 EUR+PVM už 4m ilgio priekaba ir 7500 EUR + PVM už 5m ilgio priekaba. Tuo tarpų įrangos kaina ir darbų kaina kinta ir yra skirtinga kiekvieno projekto atveju. Todėl atsakyti kiek kainuos jūsų projektas galėsime tik tada kada pasidarysime samatą.

Įrengimas

1

 

Prieš pradedant pokolbį klientas jau turėtu žinoti kokia veiklą jis ketina vygdyti. Aptariame kokie reikalavimai, kokia ir kiek įrangos bus montuojama, pasirinkame vidaus apdailos medžiagas (kokybę, kainą ir t.t.), prekybinio lango įrengima (galimi keli variantai), elektros instaliacija, vanduo, vėdinimas ir daug kitų sprendimų kuriuos mes pasiūlysime, o Jūs pasirinksite.

2

Suderinus visus techninius sprendimus, padarome projekto vizualizaciją. Pasitvirtiname montuojamos įrangos sąrašą bei numatytas įrangos vietas maisto priekaboje.

Maisto priekabos planavimas, maisto priekaba, food trailer, maisto priekabos baldai, maisto priekabos vidus.

3

Padaroma projekto darbų sąmata. Aptariamos ir suderinamos apmokėjimo sąlygos, pasirašoma darbų atlikimo sutartis.

maisto priekabos samata, maisto priekabos kaina, prekybinės priekabos kaina, prekybinės priekabos samata, food trailer.

4

Patyrę ir kvalifikuoti meistrai, gerai išmanantys savo darbą, pagamins ir įrengs jūsų priakabą.

Apie priekaba

maisto, prekybinės priekabos važiuoklė

Važiuoklė

 

Važiuoklė gaminama iš stiprios plieninės cinkuotos rėmo konstrukcijos. Torsioninė priekabos pakaba su 195/55 R10C 98/96N ratais.

Rėmas

 

Priekabos gamybai yra naudojama tvirta, bet tuo pačiu ir lengva aliuminio konstrukcija, kuri padeda pagaminti vieną lengviausių priekabos konstrukcijų rinkoje. Tokiu budu klientas gauna maksimalų svorio rezerva gamybinei įrangai.

Maisto priekabos konstrukcija.
Maisto priekabos, prekybinės priekabos, maistovežio grindys

Grindys

 

Grindims yra naudojama HPL(PPL) - aukšto slėgio laminatu dengta faniera. Grindų danga neslidi „safety“ tipo PVC danga pagal DE standartus. 

Sienos ir stogas

 

Mūsų priekabos gaminamos iš daugiasluoksnės (stiklo audinio, ekstrudinio polistireno, stiklo audinio)  konstrukcinės plokštės su šilumos varža R-0,95.

Maisto priekabos, prekybinės priekabos sienos, stogas.

 

Visos mūsų priekabos komplektuojamos pagal kiekvieną kliento poreikį. Kiekvienas klientas nusprendžia kurioje vietoje turėtų būti vienas ar kitas stalas ar įrenginys. Savo nuožiūra mes duodame tik naudingiausius patarimus apie kuriuos klientai dažnai nepagalvoja. Kadangi tai yra mūsų kasdieninė virtuvė, mes žinome kas geriausia mūsų klientui. 

Papildomi pasirinkimai

Maisto priekabos stoglangis, oro padavimas, maisto priekabos ventiliacija

Stoglangis

 

Stoglangis yra vienas iš būtiniausių elementų, jis padeda šviežio oro patekimui ir susikaupusio karščio pašalinimui, o pro jį sklindanti dienos šviesa suteiks jaukumo.

Lentyna virš prekybinio lango

 

Vienas iš pasirinkimų yra lentyna virš lango. Dirbant virtuvėje yra dauk dalyku kuriems reikia vietos todėl lentyna būtų pats idealiausias pasirinkimas.

Maisto priekabos lentyna, maisto priekabos lentyna virš prekybinio lango.
 
Maisto priekabos kliento lentyna, maisto vagonelio kliento lentyna..

Kliento lentyna

 

Kliento lentyna yra puikus priedas prie jūsų maisto priekabos. Kliento lentyna pasitarnaus pirkinio bei pirkejo asmeninių daiktų pasidėjimui.

Prekybinis langas

 

Prekybinį langą pritaikome pagal kiekvieno kliento poreikį. Langas gali būti skirtingų dydžių taip pat ir skirtingo išdėstymo.

Maisto priekabos šildymo sistema, maisto vagonėlis, vėdinimas, maisto vagonelio gamyba, maistovežis.

Šildymas - vėdinimas

 

Kondicionavimo sistema jums pasitarnaus tiek vasara, tiek žiema. Su šia sistema galite tiek šildyti patalpą, tiek ir vėsinti. Šis sprendimas pasirūpins nepriekaištinga darbo aplinkos oro temperatūra.