top of page

Kaina ir įrengimas

Kaina

Maisto priekabos kaina susideda iš kelių dalių, priekabos ( kurią galite pasiskaičiuoti pasinaudoję mūsų skaičiuokle ), nerūdijančio plieno baldų ir gastro technikos kainos. Kokia bus nerūdijančio plieno baldų ir įrangos kaina, galėsime atsakyti tik komercinio pasiūlymo metu, prieš tai išklausius jūsų idėją ir pilnai išdiskutavus projektą.

Įrengimas

1.  Prieš pradedant pokolbį klientas jau turėtų žinoti kokią veiklą jis ketina vykdyti. Išklausius kliento poreikius, pasiūlome savo techninius sprendimus, pasitvirtiname montuojamos įrangos sąrašą bei įrangos vietas maisto priekaboje.

2.  Suderinus visus techninius sprendimus, padarome projekto vizualizaciją. 

Maisto priekabos planavimas, maisto priekaba, food trailer, maisto priekabos baldai, maisto priekabos vidus.

3.  Padaroma projekto darbų sąmata. Aptariamos ir suderinamos apmokėjimo sąlygos, pasirašoma darbų atlikimo sutartis.

maisto priekabos samata, maisto priekabos kaina, prekybinės priekabos kaina, prekybinės priekabos samata, food trailer.

4.  Patyrę ir kvalifikuoti meistrai, gerai išmanantys savo darbą, pagamins ir įrengs jūsų priekabą.

Apie priekabą

maisto, prekybinės priekabos važiuoklė

Važiuoklė

Važiuoklė gaminama iš stiprios plieninės cinkuotos rėmo konstrukcijos. Torsioninė priekabos pakaba su 195/55 R10C 98/96N ratais.

Rėmas

Priekabos gamybai yra naudojama tvirta, bet tuo pačiu ir lengva aliuminio konstrukcija, kuri padeda pagaminti vieną lengviausių priekabos konstrukcijų rinkoje. Tokiu būdu klientas gauna maksimalų svorio rezerva gamybinei įrangai.

Maisto priekabos konstrukcija.
Maisto priekabos, prekybinės priekabos, maistovežio grindys

Grindys

Grindims yra naudojama HPL(PPL) - aukšto slėgio laminatu dengta faniera. Grindų danga neslidi „safety“ tipo PVC danga pagal DE standartus. 

Sienos ir stogas

Mūsų priekabos gaminamos iš daugiasluoksnės (stiklo audinio, ekstrudinio polistireno, stiklo audinio)  konstrukcinės plokštės su šilumos varža R-0,95.

Maisto priekabos, prekybinės priekabos sienos, stogas.

 

Visos mūsų priekabos komplektuojamos pagal kiekvieną kliento poreikį. Kiekvienas klientas nusprendžia kurioje vietoje turėtų būti vienas ar kitas stalas ar įrenginys. Savo nuožiūra mes duodame tik naudingiausius patarimus apie kuriuos klientai dažnai nepagalvoja. Kadangi tai yra mūsų kasdieninė virtuvė, mes žinome kas geriausia mūsų klientui. 

Papildomi pasirinkimai

Maisto priekabos stoglangis, oro padavimas, maisto priekabos ventiliacija

Stoglangis

Stoglangis yra vienas iš būtiniausių elementų, jis padeda šviežio oro patekimui ir susikaupusio karščio pašalinimui, o pro jį sklindanti dienos šviesa suteiks jaukumo.

Lentyna virš prekybinio lango

Vienas iš pasirinkimų yra lentyna virš lango. Dirbant virtuvėje yra daug dalykų kuriems reikia vietos, todėl lentyna būtų pats idealiausias pasirinkimas.

Maisto priekabos lentyna, maisto priekabos lentyna virš prekybinio lango.
Kliento Lentyna
Maisto priekabos kliento lentyna, maisto vagonelio kliento lentyna..

Kliento lentyna

Kliento lentyna yra puikus priedas prie jūsų maisto priekabos. Kliento lentyna pasitarnaus pirkinio bei pirkejo asmeninių daiktų pasidėjimui.

Prekybinis langas

Prekybinį langą pritaikome pagal kiekvieno kliento poreikį. Langas gali būti skirtingų dydžių taip pat ir skirtingo išdėstymo.

Prekybinis maisto priekabos langas, maisto vagonėlis, maisto vagonelio gamyba, maisto priekabos gamyba.
Maisto priekabos šildymo sistema, maisto vagonėlis, vėdinimas, maisto vagonelio gamyba, maistovežis.

Šildymas - vėdinimas

Kondicionavimo sistema jums pasitarnaus tiek vasara, tiek žiema. Su šia sistema galite tiek šildyti patalpą, tiek ir vėsinti. Šis sprendimas pasirūpins nepriekaištinga darbo aplinkos oro temperatūra.

bottom of page