top of page

Kokio tipo informaciją mes renkame?

Mes gauname, renkame ir saugome bet kokią informaciją, kurią įvedate mūsų svetainėje, arba pateikiate mums bet kokiu kitu būdu. Be to, mes renkame interneto protokolo (IP) adresą, naudojamą jūsų kompiuteriui prijungti prie interneto; Mes galime naudoti programinės įrangos įrankius matuoti ir rinkti seanso informaciją, įskaitant puslapio atsakymo laiką, apsilankymų tam tikruose puslapiuose trukmę, informaciją apie puslapio sąveiką ir metodus, naudojamus naršant toli nuo puslapio. Mes taip pat renkame asmens identifikavimo informaciją (įskaitant vardą, el. Pašto adresą, ryšius).

Kaip renkame informaciją?

Mes surenkame tą informaciją kurią jus pateikiate siūsdami mums el. laišką, ar žinutę.

Kodėl renkame asmeninę ir neasmeninę informaciją?

Mes renkame tokią neasmeninę ir asmeninę informaciją šiais tikslais:

1. Teikti ir valdyti Paslaugas;
2. Teikti Vartotojams nuolatinę klientų pagalbą ir techninę pagalbą;
    Kad galėtume susisiekti su mūsų lankytojais ir vartotojais bendrais ar individualizuotais su paslauga susijusiais pranešimais ir reklaminiais pranešimais;
3. Norėdami sukurti apibendrintus statistinius duomenis ir kitą apibendrintą ir (arba) numanomą ne asmeninę informaciją, kurią mes ar mūsų verslo partneriai galime naudoti teikdami ir tobulindami savo atitinkamas paslaugas;
4. Laikytis galiojančių įstatymų ir kitų teisės aktų.

Kaip saugome, naudojame, dalijatės ir atskleidžiame savo svetainės lankytojų asmeninę informaciją?

Mūsų įmonė yra įsikūrusi Wix.com platformoje. Jūsų duomenys gali būti saugomi per „Wix.com“ duomenų saugyklą, duomenų bazes ir bendrąsias „Wix.com“ programas. Jie saugo jūsų duomenis saugiuose serveriuose už ugniasienės.

Visi tiesioginių mokėjimų vartai, kuriuos siūlo „Wix.com“ ir kuriuos naudoja mūsų įmonė, atitinka PCI-DSS nustatytus standartus, kuriuos valdo „PCI Security Standards Council“, o tai yra bendros tokių prekės ženklų kaip „Visa“, „MasterCard“, „American Express“ ir „Discover“ pastangos. PCI-DSS reikalavimai padeda užtikrinti saugų mūsų parduotuvės ir jos paslaugų teikėjų kreditinių kortelių informacijos tvarkymą.

Kaip bendraujame su savo svetainės lankytojais?

Mes galime susisiekti su jumis, norėdami pranešti apie jūsų paskyrą, šalinti su paskyra susijusias problemas, išspręsti ginčą, rinkti mokesčius ar pinigus, apklausti jūsų nuomonę apklausų ar anketų pagalba, siųsti naujienas apie mūsų įmonę arba, jei reikia, kitaip susisiekti su jumis, kad vykdytume mūsų vartotojo sutartį, galiojančius nacionalinius įstatymus ir bet kokią su jumis galimą sutartį. Šiais tikslais mes galime susisiekti su jumis el. Paštu, telefonu, teksto žinutėmis.

Kaip mūsų svetainės lankytojai gali atšaukti sutikimą?

Jei nebenorite, kad mes apdorotume jūsų duomenis, susisiekite su mumis el. pasštu foodtruck@fornesa.lt

Privatumo politikos atnaujinimai

Mes pasiliekame teisę bet kada keisti šią privatumo politiką, todėl prašome ją dažnai peržiūrėti. Pakeitimai ir paaiškinimai įsigalios iškart po jų paskelbimo svetainėje. Jei padarysime esminių šios politikos pakeitimų, čia informuosime jus, kad ji buvo atnaujinta, kad jūs žinotumėte, kokią informaciją mes renkame, kaip ją naudojame ir kokiomis aplinkybėmis, jei yra, naudojame ir (arba) atskleidžiame tai.

Kilus klausimams prašome susisiekti

El. paštas: foodtruck@fornesa.lt

Tel. numeris: 868680666

Adresas: Perkūno g. 4, Avižieniai

bottom of page